SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fiskbestick 11339388
nr 1133 9388
Fiskbestick
12 delar, silver
Kondition: monogramsignerade
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:36:50
450 kr
800 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.